Spaní ve škole – 1. MAS

Na sklonku měsíce září se žáci 1. MAS, společně s třídní učitelkou Violou Janečkovou, účastnili adaptačního pobytu. Přikládáme tedy report sepsaný přímo jedním z přítomných žáků.

Jako seznamovací pobyt jsme se třídou měli spaní ve škole.

Většina třídy dorazila v pět hodin, někteří spolužáci, kteří měli ještě například trénink, dorazili později. Paní učitelky pro nás připravily hodně aktivit a her, mezi ně byla zařazena i večeře v restauraci.

Nejprve jsme začali hrát hry a já myslel, že mě to nebude bavit, ale musím říct, že byly super a byla u nich legrace. Hry jsme hráli do devíti večer a potom jsme se vydali do asijské restaurace Dawok. Tuhle restauraci mám rád a pochutnal jsem si. Po večeři jsme se vydali zpět do školy, hráli jsme ještě nějaké hry. Na některých spolužácích už sice byla vidět únava, ale probrali se. Po ukončení her jsme se šli osprchovat a lehnout si, ale spát jsme nemuseli. Paní učitelka navrhla, že si pustíme film, a musím říct, že to byl dobrý nápad.

I přes to, že jsme šli spát později, mě ráno nastartovala společná sladká snídaně. Po snídani jsme si vytvořili třídní erb a měli jít ještě na procházku, ale trochu se nám to prodloužilo, jelikož se paní učitelka zasekla ve výtahu. Řeknu vám, že jsme se snažili naši báječnou paní učitelku vysvobodit, ale ze začátku to moc nešlo, panu školníkovi docházely možnosti, takže nakonec paní učitelku vysvobodil opravář skoro až po hodině.

Zakončením adaptačního pobytu byla procházka po kolonádě a skvělá oplatka od paní učitelky.

Byly to dobře prožité dva dny!

(Dominik Čertík, 1. MAS)


 

Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace, realizuje projekt s názvem
"Škola pro praxi“
v rámci projektu „Šablony pro SŠ a VOŠ I“
č. CZ.02.3.X/0.0/0.0/16_035/0005365

Datum zahájení 1. 3. 2017, datum ukončení 28. 2. 2019.

 

ŠKOLA, jako partner Karlovarského kraje, realizuje projekt
"Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v Karlovarském kraji“
č. CZ.1.07/1.1.00/44.0004Projekty EU

INFO VOŠ!!!

drmax

Citát na 24. týden

T. A. Edison
Neselhal jsem 10000krát. Našel jsem 10000 způsobů, které nefungují.

Album na 23. týden

The Cure Collection

Trh práce
Info pro 1. ročníky
Info - uniformy

Pro budoucí
studenty 

Jak a kde objednat a nakoupit uniformy nutné pro výuku

ověřená instituce
Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace - netkatalog.czStřední školy s maturitní zkouškou - netkatalog.cz