SPORTOVNÍ OLYMPIÁDA 2017/2018

ZDRÁVKA má za sebou velmi úspěšný sportovní rok. Dívkám se opět podařilo uspět ve Středoškolské sportovní olympiádě. Z 15 středních škol a učilišť v okrese Karlovy Vary dívky obsadily 2. místo za Střední pedagogickou školou a sportovním gymnáziem. V poháru negymnaziálních středních škol neměly konkurenci a zvítězily. Z 18 pořádaných soutěží se zúčastnily 16 a v každé z nich bodovaly.

Velkým úspěchem byl postup žákyň 1. a 2. ročníku do republikového finále v basketbalu, který se konal v Jindřichově Hradci.

Skvěle reprezentovaly také dívky v plavání, když ovládly okresní i krajské kolo. Stejně tak dívky v badmintonu nenašly konkurenci a zvítězily v okresním i krajském kole.

Milé sportovkyně, milí sportovci, všem vám patří poděkování za účast a skvělé výkony na sportovních soutěžích v uplynulém školním roce. Jsme rádi, že máte chuť reprezentovat svoji školu a těšíme se na soutěže v příštím školním roce 2018/2019.