skola

NEJBLIŽŠÍ AKCE

15.-16.1.  Soutěž zubních techniků
18. 1.    4. ZA program duševního zdraví
18. 1.    UZAVŘENÍ KLASIFIKACE A DOCHÁZKY ZA 1. POLOLETÍ
22. 1.    PEDAGOGICKÁ PORADA za 1. pololetí
25. 1.    MATURITNÍ PLES - GH PUPP
29. 1.    Hrou proti AIDS, pro 1.ročníky
30. 1.    Volejbalový turnaj – KV ARÉNA
31. 1.    Ukončení 1. pololetí
1. 2.    JEDNODENNÍ POLOLETNÍ PRÁZDNINY

Atlas Školství - kam na střední školu

ŠKOLSKÝ PORTÁL KARLOVARSKÉHO KRAJE
Vysoké školy.cz

NELSON DAKA
Přihlášení

OHLÉDNUTÍ DUBEN 2018

Maturitní měsíc přinesl mnoho akcí.

exkurze – do Drážďan do Muzea hygieny odjely třídy 1. LAS, 1. ZAB a část 3. ZLY; Legiovlak v prozkoumaly třídy 2. a 3. ZLY; do Becherovy vily odešla na výstavu třída 1. ZA, které také navštívila Krajskou knihovnu; studenti 3. DNT zkoumali karlovarské léčivé prameny; žáci 1. NA navštívili firmu SEOS – ovoce, zelenina; oddělení dialýzy si prohlédla 3. ZA; do Chomutova odjela 2. AZT na ordinační skenery a 3D tisk; 1. AZT odjela do Prahy na výstavu Labyrintem dějin českých zemí na Pražském hradě, katedrálu sv. Víta a procházku Prahou; žáci 2. AZT v Praze navštívili Křižovatky české a československé státnosti-lektorovaný program v Památníku Vítkov

přednášky a akce pro veřejnost – naše škola pořádala pro základní školy přednášky a pokusy v rámci Dne technických a přírodovědných předmětů; pro velký zájem se na škole opět konaly ukázky canisterapie pro další zájemce; akce Chceme čisté město se účastnili žáci z 1. ZAB, 2. ZLY; studenti 2. DDH prováděli instruktáž dentální hygieny v domě pro seniory ve Staré Roli a v ZŠ Truhlářská a ZŠ Sadov; odbornou přednášku Fotoprotekce (Dr. Max) si vyslechli studenti 2. DFA, kteří se zároveň s 3. DFA účastnili odborné přednášky regionální manažerky lékáren dr. Max; studenti 1. – 3. DFA diskutovali v rámci odborné přednášky na téma Jak zvýšit hodnotu nákupního košíku a Komunikace s národnostními menšinami se zástupci BENU lékáren

soutěže a sport – osm žáků se účastnilomatematické soutěže SZŠ Moravsko-Slezského kraje; v okresním kole v basketbale (3x3) dívky vyhrály a zasloužily si 1. místo; zabruslit si šly třídy 1. AZT a 3. ZLY; třída 3. NA si vyzkoušela laser game a vyrazila na výlet na Andělskou horu;

výuka – zájemci o studium na naší škole přišli skládat přijímací zkoušky;studenti 4. ročníků psali maturitní slohovou práci z čj; školou znělo poslední zvonění 4. ročníků; konaly se třídní schůzky; čtvrté ročníky skládaly praktickou maturitní zkoušku

 


 

Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace, realizuje projekt s názvem
"Škola pro praxi“
v rámci projektu „Šablony pro SŠ a VOŠ I“
č. CZ.02.3.X/0.0/0.0/16_035/0005365

Datum zahájení 1. 3. 2017, datum ukončení 28. 2. 2019.

 

ŠKOLA, jako partner Karlovarského kraje, realizuje projekt
"Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v Karlovarském kraji“
č. CZ.1.07/1.1.00/44.0004Projekty EU

INFO VOŠ!!!

drmax

Citát na 20. týden

Jan Palach
Člověk musí bojovat proti tomu zlu, na které právě stačí.

Album na 20. týden

Jan Palach 1969

Trh práce
Info pro 1. ročníky
Info - uniformy

Pro budoucí
studenty 

Jak a kde objednat a nakoupit uniformy nutné pro výuku

ověřená instituce
Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace - netkatalog.czStřední školy s maturitní zkouškou - netkatalog.cz