skola

NEJBLIŽŠÍ AKCE

20. 3. 3DDH – Světový den ústního zdraví,
27. 3. JSNS – Anateho archa, Drahomíra (1.ZA, 1.ZAB) 8:00 – 9:35
29. 3. JSNS – Follow me, Drahomíra, 2. ročníky 8:00-9:35

Atlas Školství - kam na střední školu

ŠKOLSKÝ PORTÁL KARLOVARSKÉHO KRAJE
Vysoké školy.cz

NELSON DAKA
Přihlášení

OHLÉDNUTÍ DUBEN 2018

Maturitní měsíc přinesl mnoho akcí.

exkurze – do Drážďan do Muzea hygieny odjely třídy 1. LAS, 1. ZAB a část 3. ZLY; Legiovlak v prozkoumaly třídy 2. a 3. ZLY; do Becherovy vily odešla na výstavu třída 1. ZA, které také navštívila Krajskou knihovnu; studenti 3. DNT zkoumali karlovarské léčivé prameny; žáci 1. NA navštívili firmu SEOS – ovoce, zelenina; oddělení dialýzy si prohlédla 3. ZA; do Chomutova odjela 2. AZT na ordinační skenery a 3D tisk; 1. AZT odjela do Prahy na výstavu Labyrintem dějin českých zemí na Pražském hradě, katedrálu sv. Víta a procházku Prahou; žáci 2. AZT v Praze navštívili Křižovatky české a československé státnosti-lektorovaný program v Památníku Vítkov

přednášky a akce pro veřejnost – naše škola pořádala pro základní školy přednášky a pokusy v rámci Dne technických a přírodovědných předmětů; pro velký zájem se na škole opět konaly ukázky canisterapie pro další zájemce; akce Chceme čisté město se účastnili žáci z 1. ZAB, 2. ZLY; studenti 2. DDH prováděli instruktáž dentální hygieny v domě pro seniory ve Staré Roli a v ZŠ Truhlářská a ZŠ Sadov; odbornou přednášku Fotoprotekce (Dr. Max) si vyslechli studenti 2. DFA, kteří se zároveň s 3. DFA účastnili odborné přednášky regionální manažerky lékáren dr. Max; studenti 1. – 3. DFA diskutovali v rámci odborné přednášky na téma Jak zvýšit hodnotu nákupního košíku a Komunikace s národnostními menšinami se zástupci BENU lékáren

soutěže a sport – osm žáků se účastnilomatematické soutěže SZŠ Moravsko-Slezského kraje; v okresním kole v basketbale (3x3) dívky vyhrály a zasloužily si 1. místo; zabruslit si šly třídy 1. AZT a 3. ZLY; třída 3. NA si vyzkoušela laser game a vyrazila na výlet na Andělskou horu;

výuka – zájemci o studium na naší škole přišli skládat přijímací zkoušky;studenti 4. ročníků psali maturitní slohovou práci z čj; školou znělo poslední zvonění 4. ročníků; konaly se třídní schůzky; čtvrté ročníky skládaly praktickou maturitní zkoušku

 


 

Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace, realizuje projekt s názvem
"Škola pro praxi“
v rámci projektu „Šablony pro SŠ a VOŠ I“
č. CZ.02.3.X/0.0/0.0/16_035/0005365

Datum zahájení 1. 3. 2017, datum ukončení 28. 2. 2019.

 

ŠKOLA, jako partner Karlovarského kraje, realizuje projekt
"Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v Karlovarském kraji“
č. CZ.1.07/1.1.00/44.0004Projekty EU

INFO VOŠ!!!

drmax

Citát na 29. týden

R. Smart
Silní lidé nesrážejí jiné dolů, povzbuzují je.

Album na 29. týden

Nerez ‎– Masopust (1986)

Trh práce
Info pro 1. ročníky
Info - uniformy

Pro budoucí
studenty 

Jak a kde objednat a nakoupit uniformy nutné pro výuku

ověřená instituce
Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace - netkatalog.czStřední školy s maturitní zkouškou - netkatalog.cz