exkurze – studenti 3. DFA si prohlédli Moser; Tyfloservis v KV navštívila 3. DVS; do Techmanie v Plzni jeli žáci 1. ZAB a 2. ZLY

přednášky a besedy – na odbornou přednášku do Ústí nad Labem StudentLab odjely třídy 1. LAS a 3. LAS; přednášky firmy Corega vyslechli studenti 4. AZT, 2. DZT, 3. DZT; odborná přednáška na téma kojení zaujala 3. DFA; žáci 1. LAS, 1. MAS, 1. ZA se účastnili v Muzeu Karlovy Vary kurzu Zde založím město; ve vzdělávacím projektu Knihovny Václava Havla Číst Havla pracovaly třídy 2. ZLY, 2. NA, 3. MAS, 4. ZLY, 3. ZA, 3. LAS; s Dr. Michaelem Žantovským besedovali studenti z 2. AZT, 2. ZLY; žáci z 1. ZA se zapojili do Národní potravinové sbírky při Farní charitě KV; Záchranná brigáda kynologů přednášela pro 2. ZA

kultura – do Prahy na divadlo v angličtině se vypravili angličtináři ze 3. ročníku

akce pro veřejnost - Den zdraví – Hrou proti HIV/AIDS (pro ZŠ K. Vary Vančurova, Konečná) pořádali žáci 1. 3. ZA; studentky 2. DDH přednášely instruktáže DH v MŠ Březová u Sokolova; v rámci akce Podpora spolupráce SŠ a ZŠ – volba povolání – byla ZŠ Kyselka, ZŠ Stará Role a ZŠ Truhlářská na exkurzi u 2. AZT v zubních laboratořích;

soutěže – Němčinář roku, Angličtinář roku; oblastního (2. místo 4. ZLY, 4. místo 1. MAS) i okresního kola piškvorek se zúčastnili zájemci z celé SŠ, v krajském kole naši piškvorkáři ze 4. ZLY získali 4. místo; sportovní nadšenci si zahráli na školním badmintonovém turnaji; basketbalistky vybojovaly (v soutěži 3x3) 1. místo v krajském kole a v republikovém finále získaly 9. místo; v okresním kole házené se naše dívky umístily na 2. místě; v okresním kole basketbalu dívky zvítězily

Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace, realizuje projekt s názvem