Hurá vyhráli jsme!

První místo v celostátní soutěži v modelovacích technikách vyhrál náš student Josef Příplata z 3. DZT a krásné čtvrté místo získala studentka Jana Müllerová také z 3. DZT. V součtu bodů se naše škola celkově umístila rovněž na prvním místě!!!!!

Tato soutěž se konala ve dnech 17. – 18. 1. 2017 v Ústí nad Labem pod názvem „Ústecký dent“. Sešlo se zde všech dvanáct zdravotnických škol z celé republiky, na kterých se vyučuje obor Asistent zubního technika a Diplomovaný zubní technik - Praha Alšovo Nábřeží, Praha Radlice, Plzeň, Nymburk, Benešov, Karlovy Vary, České Budějovice, Hradec Králové, Brno, Olomouc, Ostrava a Ústí nad Labem. Za každou školu soutěžili dva studenti. Soutěž spočívala v kresbě okluzní plošky dolního prvního moláru a ve voskové modelaci horního premoláru a moláru. Odborná porota byla složená ze dvanácti pedagogů a dvou odborníků z praxe pan Taufer a pan Neruda.

Tímto našim studentům gratulujeme a děkujeme za úžasnou reprezentaci naší školy na celostátní úrovni!!!!

Mgr. Martina Nová
vedoucí oboru AZT, DZT a DDH

 


 

Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace, realizuje projekt s názvem
"Škola pro praxi“
v rámci projektu „Šablony pro SŠ a VOŠ I“
č. CZ.02.3.X/0.0/0.0/16_035/0005365

Datum zahájení 1. 3. 2017, datum ukončení 28. 2. 2019.

 

ŠKOLA, jako partner Karlovarského kraje, realizuje projekt
"Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v Karlovarském kraji“
č. CZ.1.07/1.1.00/44.0004Projekty EU

INFO VOŠ!!!

drmax

Citát na 24. týden

T. A. Edison
Neselhal jsem 10000krát. Našel jsem 10000 způsobů, které nefungují.

Album na 23. týden

The Cure Collection

Trh práce
Info pro 1. ročníky
Info - uniformy

Pro budoucí
studenty 

Jak a kde objednat a nakoupit uniformy nutné pro výuku

ověřená instituce
Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace - netkatalog.czStřední školy s maturitní zkouškou - netkatalog.cz